Хоџиќ: Бугарите во Македонија заинтересирани само за „вистинско толкување на историјата“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Пандемијата на ковид исчезна, само Северна Кореја пријавува епидемија од големи размери

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ