Деспотовски: Во ТИРЗ нема отпуштања – странците ќе ги зголемуваат капацитетите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костовски: Без став и кооперативност, на дело гледаме игнорантско, арогантно и неодговорно однесување на опозицијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ