Чолакова: Денешниот протест е последен крик на матичните лекари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Нова фаза на руската стратегија во Украина – Русите праќаат воени авиони во Молдавија?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ