Шабан Мемети: Имаме капацитет да направиме до 3.000 тестирања дневно, а правиме околу 400, во пикот на пандемијата правевме 1.500
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вицегувернерката Нацевска: Денарот е стабилен, имаме девизни резерви да го браниме

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ