Шекеринска: Многу е опасно кога еден лидер долго останува на власт – се создава култура на „да, шефе“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Повлекување или ротација на одредени единици? Договорени три точки од договорот, Русија повлекува дел од војниците околу Киев

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ