Штеријев: Дефинитивно, инфлацијата како економски феномен ќе влијае на општествените движења
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Балкоски: Ако некој од ВМРО-ДПМНЕ знае за фирмата на Груевски, треба да излезе и да каже

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ