Ѓорчев: ЕУ кон нас беше многу неправедна, останавме 17 години во тој процеп
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хоџиќ: Бугарите во Македонија заинтересирани само за „вистинско толкување на историјата“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ