Ѓуровски: Малите „путиновци“ треба да се избришат од регистарот и да се тргнат од политичката сцена
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Симеска Димоска: При 190 инспекциски надзори, 33 субјекти не ја почитувале одлуката за намалени маржи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ