Јакимовски: Војната е длабоко вкоренета во природата на луѓето, но не е веројатна класична инвазија врз Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Што се крие зад конфликтот Јакимовски – Град Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ