Јакшиќ: Србија ќе мора да избере страна, неутралноста не е опција за воената криза во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Саздовски: НАТО и МО в недела ќе изложат воздухоплови на Стенковец

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ