Јакшиќ: Политиката има влијание врз Црквите, овојпат и СПЦ и МПЦ добија благослов од световните власти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и топло време, температурата до 34 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ