Јанкуловска: 2022 ќе биде клучна за филмската индустрија во време на пандемија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петров: Верувам дека Ковачевски има потенцијал да ја обедини партијата и да постави соодветни кадри

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ