Јачева-Улчар: Во старословенскиот јазик основата е македонски говор од околината на Солун
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ристески: Владата мора да ги слуша сите синдикати за да нема штрајкови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ