Јовановска: Ако се случи нешто во Украина ќе биде Трета светска војна, а не војна од мал формат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Денес во 17 часот: Флеш моб за поголема видливост на Ромите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ