Јовановска: Получекор на Бугарите за промена на режимот на Борисов
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Филипов: Дојде крајот на Бојко Борисов како премиер на Бугарија, младите им пресудија на ГЕРБ и БСП

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ