Јовановски: Ако има санкции кон Русија ќе се зголеми цената на енергенсите што понатаму ќе влијае на другите пазари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Перински: Цената на водата нема да поскапи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ