Јовановски: Ако Макрон засега во историски теми, ќе ја отвори Пандорината кутија во самата ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бектеши ексклузивно за УБ: Во вторник на Влада ќе се усвои новиот Закон за заштита на потрошувачите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ