Јовановски: Не сум лудо задоволен, ниту многу разочаран од работата на Советот на Град Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и многу топло време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ