Јовановски: Стратегијата ќе биде да се смисли наратив дека Путин е некаков победник
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

РЕПОРТАЖА ОД УКРАИНА: Ракетиран трговски центар во Киев 4 тела се уште се бараат под урнатините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ