Јорданова Пешевска: Несреќа е нешто што не може да се превенира, ние имаме незгода, а незгодите може да се превенираат – многу е важно преживеаните да ја добијат психолошката поддршка и помош
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јанакиеска: Од оваа година учениците ќе добиваат за 60% повисоки стипендии

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ