Јордановска: Случајот Тот се разреши брзо, но опасно е што граѓаните сакаат да се информираат од Фејсбук
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Апсурд е што анти-ЕУ десничари владејат со парите од ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ