Ќорвезироска: Со реобјавувањето на делата на Оливера Николова се корегира праксата да не можат да се најдат значајните книги
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Георгиевски: Субвенциите што би се дале за земјоделските култури да бидат во полза на зголемување на производството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ