? Зафировски од МОРО-Работничка партија: Да не дозволиме да се владее како што се сака без да се праша работникот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Тодороска од Демократи: Народот е сопственик на државата, политичарите се минливи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ