?? Скерлев: Извештајот констатира дека Москва е цврсто навлезена во границите на Велика Британија што веќе не може да се ослободи од оваа закана
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Петковски: На овие избори се разби дуополот СДСМ – ВМРО-ДПМНЕ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ