? Андоновиќ: Руската паравојска „ Вагнер Група“ го руши Лукашенко!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Николова од ДКСК: Комисијата нотира слабости во законите но и даде препораки како работењето на ДКСК да биде поефикасно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ