Отворени предквалификационите понуди за две делници од пругата кон Бугарија, разговор со Хари Локвенец, директор на ЈП за железничка инфраструктура „Железници“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фросина Ивановска: Се зголемува бројот на жени жртви на насилство кои бараат стручна помош од психолог

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ