Aндоновиќ: ЕУ во замена за откажување од апсирациите кон НАТО – Руски компормис во рпеговорите со Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Томевска-Илиевска: Од Институтот за педагогија излегуваат и првите учители за децата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ