Богојевски за УБ: СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ се сијамски близнаци – лидерствата се под капата на македонските олигарси
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димитров: Мицковски е нечесен кон Македонскиот народ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ