АНКЕТА: Што мислите за климатските промени?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Стевановиќ: Во изминатиот период реновиравме најголем дел од болниците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ