Д-р Стевановиќ: Во изминатиот период реновиравме најголем дел од болниците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Таравари: Нема да барам ниту амнестија ниту аболиција, само правдата да излезе на површина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ