Таравари: Нема да барам ниту амнестија ниту аболиција, само правдата да излезе на површина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стевчо Јакимовски: Тешко на нас Македонците ако се отвори Уставот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ