Абил Бауш: Одмрзнатите цени нема да ја одмрзнат инфлацијата, паниката може да направи поскапувања
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ризвановиќ: Руската агресија во Украина влезе во стадиум на „војна на испцрпување“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ