Таравари: Ахмети ми понуди да бидам прв Албанец премиер
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Абил Бауш: Одмрзнатите цени нема да ја одмрзнат инфлацијата, паниката може да направи поскапувања

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ