Ацевски: На ВМРО-ДПМНЕ Џафери не им пречеше кога го гласаа за министер, сега им пречи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Синдикалец од ЈСП до Славевски: Ќе бараш гласови кај мене

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ