Тензична атмосфера во Советот на Град Скопје, советниците не изгласаа субвенции за ЈСП
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ацевски: На ВМРО-ДПМНЕ Џафери не им пречеше кога го гласаа за министер, сега им пречи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ