Србиновски: Отворените политички прашања земјите од регионот ќе ги решат преку економијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тензична атмосфера во Советот на Град Скопје, советниците не изгласаа субвенции за ЈСП

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ