Андоновиќ: Иран се враќа на старата тактика – напади врз САД и Израел преку посредници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Како Англичаните ќе станат првата непушачка нација во светот?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ