Како Англичаните ќе станат првата непушачка нација во светот?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марко Трошановски: „Тешко е да се испреговара нова преговарачка рамка за брзо време“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ