Марко Трошановски: „Тешко е да се испреговара нова преговарачка рамка за брзо време“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Аркан Керим:Од туризмот може да зарботиме една милијарда евра, треба да ја продадеме нашата приказна

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ