Аркан Керим:Од туризмот може да зарботиме една милијарда евра, треба да ја продадеме нашата приказна
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Иран со нападот врз Израел сакаше да ја тестира моќта за одбрана на непријателот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ