Хаџи Јанев: Иран со нападот врз Израел сакаше да ја тестира моќта за одбрана на непријателот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бишевац: Македонија како држава треба да создаде услови за формирање на политичка нација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ