Барбов: Македонка сомнителна на „синдром на вкочанета личност“ – болеста на Селин Дион
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тренчевска: Минималната плата ќе изнесува 22.500 денари, пред неколку години беше едвај 8.000 денари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ