Тренчевска: Минималната плата ќе изнесува 22.500 денари, пред неколку години беше едвај 8.000 денари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Иво Ранѓеловиќ: Тајната дипломатија на Скопје и Софија пред изборите ги смири страстите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ