Бислимовски: Во делот што го регулира РКЕ, зголемување на цената на струјата нема да има
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Миа Костова: Јас сум тип на човек што не знае да излаже, дури и кога сум за тоа платена

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ