Грозданоски: Членството на ДПМ е изморено, мора да се избере ново раководство за да се консолидира
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимовски: Во делот што го регулира РКЕ, зголемување на цената на струјата нема да има

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ