Петковски: Доколку имате идеја, држете се до неа и направете ја реалност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Грозданоски: Членството на ДПМ е изморено, мора да се избере ново раководство за да се консолидира

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ