Цветковска:Ми пречеше што темите кои ги обработував во вестите беа на маргините, па создадов поткаст
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марјан Бојаџиев: Ако се реши корупцијата и буџетскиот дефицит, тогаш ќе одиме напред

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ