Марјан Бојаџиев: Ако се реши корупцијата и буџетскиот дефицит, тогаш ќе одиме напред
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лешоски: Несериозно е да не излегува човек да гласа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ