Д-р Албина Бејта, гинеколог во ЈЗУ Клиника за гинекологија и акушерство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Исечени дрвја во центарот на Скопје – граѓаните лути

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ