Исечени дрвја во центарот на Скопје – граѓаните лути
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Костов: Најмалиот пациент е опериран веднаш после раѓање, најстариот е на 100 години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ